بسم الله الرحمن الرحیم

@};-میلاد حضرت صدیقه طاهره (س) و روز مادر و زن مبارک باد@};-:x

امام خامنه‌ای(مد ظله العالی): این حرفی که می‌گویم خواهش می‌کنم مردها نشنوند چون ممکن است بدشان بیاید!...
این را شما خانم ها بدانید، وجود شما آن تحولی را در روحیات مرد به وجود می‌آورد که گاه هیچ عاملی نمی‌تواند آن تحول را ایجاد کند.شما می‌توانید دل مرد را گرم کنید و به او امیدواری به زندگی و شوق ادامه کار بدهید.
 اصلاً این توان در شما هست که در وجود مرد نیرو بدمید.وجود شما این قدر مهم است. مرد هم نسبت به زن همین است. حالا مرد گاهی ممکن است مثلاً اخم‌آلود وارد خانه شود.

اگر زن قدری عقل و پختگی‌اش بیشتر باشد و از اخم او جا نخورد و لبخند نشان دهد و در مقابل محبت بورزد، یواش یواش با افسون محبت، می‌تواند گره اوقات تلخی و بداخلاقی مرد را باز کند و ببیند که او چه احتیاج داشت. من این حرفی که می‌گویم خواهش می‌کنم مردها نشنوند؛ چون ممکن است بدشان بیاید!شما خانم‌ها این را بدانید آقایان تا آخر هم مثل یک پسربچه هستند!!:D و باید اداره‌شان کنید.البته اگر این حرف از زبان ما به گوش مردها برسد، لابد از ما گله خواهند کرد. واقعاً خانم‌ها باید این بچّه‌پسری را که حالا ریشش هم بعد از پنجاه، شصت سال زندگی سفید شده اداره کنند.
(بیانات رهبر معظم انقلاب در تاریخ 11/7/ 81 ؛ کتاب خانواده، نشر صهبا، ص70)
اللهم عجل لولیک الفرجتاريخ : چهارشنبه یازدهم فروردین 1395 | 7:0 | نویسنده : منتظر... | بدون نظر

بسم رب المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف

سلام دوستان:)

شرمنده یه مدت ننوشتم...یسری مشکلاتی بود ک خداروشکر رفع شدن

آغاز سال 1395 شمسی رو به همه تبریک میگم انشاالله ک سالتون سرشار از عطر خدا باشه و سالی پر خیر و برکت برا همه و انشاالله ک جاودانه بشه با ظهور سرور و مولامون آقا امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف...@};-

سعیم بر اینه ک با مطالب پر محتوا و خوب در خدمتتون باشم فقط ممنون میشم اگر مطلب خاصی مدنظرتون هس بگین در خدمتم...و دیگه اینکه لطفا نظرسنجی رو هم شرکت کنین تا بتونم مشکلات رو برطرف کنم از همه ممنونم...

اللهم عجل لولیک الفرج

یاعلی مدد:xتاريخ : سه شنبه دهم فروردین 1395 | 11:6 | نویسنده : منتظر... | 2 نظر